ЗСУ встановили воrневuй контроль над трасою Бахмут – Горлівка й ускладнили логістuку apмії РФ, – Євлaш

Без категорії

Українські Збройні сили продовжують наступальні операції на Бахмутському напрямку та мають певні успіхи. Зокрема, їм вдалося встановили контроль над трасою Бахмут – Горлівка, що суттєво ускладнило рух і логістику окупантів.

Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону “Єдині новини”. Водночас окупанти не відмовляються від своєї основної мети – захопити повністю Луганську та Донецьку області.

Так, на Бахмутському напрямку російські війська активно намагаються відновити свої позиції в уже звільнених населених пунктах Андріївці та Кліщіївці, оскільки ці ділянки мають важливе значення для оборони Бахмута.

“Динамічно відбувається боротьба і там, і там, проте типи операцій відрізняються: якщо на Куп’янсько-Лиманському напрямку ми обороняємося, намагаємося стримати навалу противника, то на Бахмутському ми маємо успіхи й продовжуємо витісняти його з позицій”, – повідомив Ілля Євлаш.

Кліщіївка розташована за 7 кілометрів від Бахмута, й оголення цього флангу дозволить Збройним силам здійснювати більше артилерійських ударів по особовому складу, командних пунктах і військовій техніці противника. Також на цьому напрямку ворог незабаром матиме значні проблеми з постачанням зброї.

“Вихід поблизу Андріївки й Кліщіївки дає нам можливість ближче підійти до траси Бахмут – Горлівка, яка вже перебуває під нашим вогневим контролем. Туди вже дістають і міномети, і протитанкові розрахунки. Тому постачання противника на цьому напрямку вже значно ускладнилося й ускладниться в подальшому”, – повідомив речник.

Євлаш також розповів, що українські військові продовжують активну наступальну операцію на південному фланзі, конкретно в районах Андріївки, Одрадівки та Курдюмівки, і досягають певних успіхів. ЗСУ атакують ворога в тих місцях, де противник менше всього очікує, і попри домінування противника у повітрі, українські війська продовжують рухатися вперед.

ЗСУ встановили вогневий контроль над трасою Бахмут – Горлівка й ускладнили логістику армії РФ, – Євлаш