Повернувся “на щиті”: на Черкащині попрощалися з 20-річним воїном, який 3аruнув в бoяx за Україну. Фото

Без категорії

У боротьбі проти російської окупаційної армії загинув захисник України Володимир Дзірун із Черкаської області. 20-річний воїн у 2021 році був призваний на строкову службу до Збройних сил України, а потім уклав контракт.

Воїн став на захист країни від початку повномасштабного вторгнення Росії. Про це у Facebook повідомляє Монастирищенська міська рада (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Володимир Дзірун народився 24 листопада 2002 року в селі Коритня. Після закінчення Коритнянської загальноосвітньої школи вступив на навчання до Монастирищенського професійного ліцею, де отримав спеціальність “електрогазозварювальник та водій автотранспортних засобів”.

2021 року був призваний на строкову службу. Потім уклав контракт із ЗСУ. З лютого 2022 року, не вагаючись, став на захист України.

Воїн служив на посаді командира 2-го десантно-штурмового відділення. Проявивши стійкість і мужність, він загинув 15 червня, із честю до останнього подиху виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.

“Володимиру назавжди залишиться 20 років… Життя хлопця тільки починалося. Попрощатися з товариським, відповідальним, готовим прийти на допомогу та дуже наполегливим юнаком, Героєм, який став на захист країни та побачив пекло війни, прийшли рідні загиблого, військові побратими, керівництво та мешканці громади”, – йдеться у повідомленні.

Повернувся "на щиті": на Черкащині попрощалися з 20-річним воїном, який загинув в боях за Україну. Фото

Нагадаємо, у боях за свободу та незалежність України загинув колишній працівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Антон Білозубов. Герой пройшов окупацію і одразу вступив до лав ЗСУ, щоб захистити Батьківщину від окупантів.