Пам’яті британських волонтерів Кріса Перрі та Ендрю Бегшо. Двоє британців врятували понад 400 людських життів…

Без категорії

Пам’яті британських волонтерів Кріса Перрі та Ендрю Бегшо 

28-річний Крістофер Перрі та 48-річний Ендрю Бегшо разом зі своїми друзями евакуювали людей із зони бойових дій та привозили їм гуманітарну допомогу. Двоє британців врятували понад 400 людських життів.

Чоловіки зникли ще 7 січня, коли поїхали до Соледара з черговою місією, щоб евакуювати літню жінку, яка застрягла в розбомбленому місті. Вони виїхали з Краматорська, де їх бачили востаннє, та не доїхали…

За словами рідних, Кріс працював інженером-програмістом, любив скелелазіння, їзду на велосипеді, біг і стрибки з парашутом та хотів подорожувати світом.

«Ми ніколи не думали, що будемо прощатися з Крісом, коли на нього чекало таке насичене цікаве життя. Він був турботливим сином, фантастичним братом, найкращим другом для багатьох і люблячим хлопцем своєї дівчини. Кріс був упевненим молодим чоловіком і відданим усім, кого знав», – написали батьки Перрі та його дівчина.

Ендрю жив у Новій Зеландії і займався генетичними дослідженнями, певно, мріяв зробити відкриття й допомогти багатьом людям. І, напевно, зробив би.

Як розповідають його рідні, дізнавшись про розв’язану росією жорстоку війну, він вирішив їхати в Україну й допомагати людям, бо вважав це правильним. «Ендрю самовіддано й багато ризикував і врятував багато життів. Ми любимо його і справді дуже пишаємося тим, що він зробив», – кажуть рідні Бегшо.

Джерело