“Ви кл0унu”: депутат Європарламенту поставив “діагноз” 00Н після цuнiчноrо посту в день nigрuву Каховської ГЕС…

ДУМКИ

p0сійські 0купанти в ніч на вівторок підірвали Каховську гідроелектростанцію, внаслідок цього понад 80 населеним пунктам загрожує затоплення. Організація Об’єднаних Націй, міжнародна організація, яка була створена для підтримки та зміцнення міжнародного миру та безпеки, ніяк не прокоментувала черговий воєнний злочин тер0ристів, натомість опублікувала цинічний пост. obozrevatel.com

Дії ООН прокоментував депутат Європейського парламенту Томаш Здеховски. Про це він написав в Twitter.

Так, в офіційному акаунті ООН у Twitter опублікували допис, що розповідає про “День р0сійської мови”, який супроводили картинкою з перерахуванням “цілей у сфері сталого розвитку”, щонайменше частину з яких нічний тераkт 0купантів, що розмовляють р0сійською мовою, поставив під загрозу. А ось про підірвану Каховську ГЕС у цій міжнародній організації не згадали.

"Ви клоуни": депутат Європарламенту поставив "діагноз" ООН після цинічного посту в день підриву Каховської ГЕС

Через це Томаш Здеховски назвав ООН кл0унами.

"Ви клоуни": депутат Європарламенту поставив "діагноз" ООН після цинічного посту в день підриву Каховської ГЕС

Варто зазначити, що унаслідок підриву Каховської ГЕС під загрозою підтоплення опинилися десятки населених пунктів на півдні України, із зони ймовірного підтоплення вже розпочали евакуацію людей. За даними Херсонської ОВА у зоні ризику на правобережній частині області опинилися 16 тисяч мирних жителів. Як той факт, що внаслідок дій 0купантів тисячі людей змушені були залишити свої житла, корелює з цілями “ліквідації злиднів” та “стійких міст та населених пунктів” – в ООН поки що не замислилися.

У населених пунктах Херсонщини, які потрапляють у зону підтоплення, оголосили евакуацію населення. Фіксується підняття рівня води нижче за течією Каховського водосховища, який вже за кілька годин може досягти критичного рівня.