“У Путіна тепер немає виходу”: Генерал ЗСУ пояснив, чому Україна скоро поверне Крим і Донбас

ДУМКИ

Навіть якщо Путін продовжить утримувати владу в Росії, наступного року Україна може повернути собі Крим і Донбас. Про це заявив генерал армії України Микола Маломуж.

За його словами, свою поразку в Україні Путін сприйме як черговий “жест доброї волі” російського боку. “У Путіна немає вибору – або продовжувати воювати ядерними засобами, або йти на переговори. Росія відступить і сформує статус-кво”. Путін буде змушений продемонструвати черговий “жест доброї волі”, як, наприклад, відступу з острова Зміїний або з Київської, Чернігівської та Сумської областей, особливо якщо Захід погодиться, щоб він ще залишався при владі в ослабленій Росії”, – вважає Микола Маломуж.

Водночас генерал визнав, що усунення Путіна пришвидшить оптимістичні сценарії звільнення всієї окупованої Росією території України, включаючи Крим.

«Будь-хто, хто прийде на зміну Путіну, навіть якщо він зараз начебто підтримує агресію, почне шукати вихід із ситуації, що склалася. …Хоч будь-який наступник Путіна все одно намагатиметься воювати за Крим, особливого не буде. перспектив у нього вже не буде».