Скабеєва в цю хвилину рве на собі волосся! Тільки що, ще одна ракети влучили в штаб найманців «Вагнер». Зараз їх тіла збирають по шмaткам

Без категорії

Українські військові обстріляли штаб російських найманців ПВК “Вагнер” в окупованому районі Попасної Луганської області.

Про інцидент повідомив у Facebook журналіст Денис Казанський.

«Попасна локація найманців ПВК «Вагнера» була знищена високоточним ударом Хаймарса. Якби не обставини, ця новина здавалася б звичайною. Місце розташування «Вагнера», спалене загиблим російським військовим, опублікувала своє фото у своєму Telegram-каналі. що з їхнім коханим найманцем трапилася ще одна «цікава історія», – йдеться у повідомленні.

Казанський зазначив, що з-під завалів вивозять убитих і поранених злочинців, яких зараз завербували з російських в’язниць в УКП.

Напередодні російський воєначальник Шерші Сіда відвідав “вагнерівців” і сфотографувався з ними. На одному зі знімків зображений чоловік, схожий на власника ПМК Вагнера Євгена Пригожина. Крім того, на одному зі знімків зображено табличку з адресою – вулиця Миронівська, 12.