“Ніхто мене не зупинить”: Залужний пообіцяв звільнити Крим за першої ж нагоди

УКРАЇНА

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний упевнений, що українська армія звільнить захоплений Росією Крим. За наявності у Сил оборони необхідних для цього засобів процес деокупації півострова буде неминучим.

Про це генерал сказав в інтерв’ю The Washington Post, опублікованому в п’ятницю, 14 липня. Воєначальник запевнив, що його ніхто не зупинить.

“Як тільки у мене з’являться засоби, я щось зроблю. Мені начхати – ніхто мене не зупинить”, – підкреслив Залужний.

Валерій Залужний у своєму кабінеті в Києві

Видання зазначило, що така заява головнокомандувача ЗСУ прозвучала на тлі побоювання деяких західних чиновників щодо реакції російського диктатора Володимира Путіна, якщо українські захисники зможуть розпочати звільнення півострова.

“Залужний не соромиться намірів повернути Крим, півострів, незаконно анексований Росією у 2014 році, навіть попри те, що деякі західні чиновники в приватному порядку турбуються про те, якою буде реакція Путіна, якщо українські війська підійдуть до цієї території”, – йдеться у матеріалі.

Президент Володимир Зеленський раніше сказав, що метою контрнаступальної операції ЗСУ є наближення до адміністративного кордону тимчасово захопленого Криму. Тоді російський диктатор Володимир Путін буде настільки очевидно ослабленим, що буде змушений шукати шляхи для відновлення переговорів.

Причому дипломатичний курс Москви буде орієнтований не лише на українську сторону, а й на весь цивілізований світ.

"Ніхто мене не зупинить": Залужний пообіцяв звільнити Крим за першої ж нагоди

Раніше заступник постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Денис Чистіков розповів, що країна-агресор Росія почала активно готуватися до оборони окупованого півострова. Саму територію використовують із різною військовою метою. Наразі там у посиленому порядку будують фортифікаційні споруди.

За його словами, з початку окупації кількість військових у Криму збільшилась утричі.

А партизани руху “Атеш” повідомили, що окупанти в Криму, очікуючи на контрнаступ ЗСУ, намагаються врятувати Кримський міст від Storm Shadow за допомогою кутових відбивачів. Встановлювати російське “ноу-хау” приїхали спеціалісти зі столиці країни-терориста.

Як повідомляв OBOZREVATEL, військовий експерт, полковник запасу Петро Черник висловив думку, що звільнення тимчасово окупованого Криму не відбуватиметься штурмом та шляхом лобових атак. ЗСУ можуть виконати це завдання за допомогою застосування тактики виснаження противника.