Львівяни, вам тепер буде вдячна вся Україна! На Львівщині відкрили нову газову свердловину, яка забезпечить понад 115 000 кубометрів на добу – тепер нам російського не треба!

ВІЙНА

Нова високодебітна газова свердловина на Львівщині забезпечує 115 000 кубічних метрів ресурсу щодобово. Про це повідомляє НАК «Нафтогаз».

Національна компанія зазначила, що цей показник високий, як для західного регіону. На відміну від нового родовища, більшість інших у регіоні знаходяться на завершальній стадії розробки. Цю ж свердловину пробурили та запустили в роботу всього за 18 днів.

Проєктуванням та спорудженням родовища займався міжнародний партнер – компанія Expert Petroleum.

«Ми розраховуємо на зростання видобутку на виснажених родовищах в межах проєкту РЕС з Expert Petroleum та працюємо над новими перспективними проєктами в цьому регіоні», – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки гендиректора «АТ Укргазвидобування» Олександр Романюк.

До слова, «Укргазвидобування» отримало додаткові 67 млн куб. м газу через впровадження капілярних систем. Технологія інтенсифікує видобуток газу на складних свердловинах, схильних до накопичення рідини.