Котедж для мирного життя

Жахи війни, втрати та руйнування накладає на людину певний відбиток. Постійний стрес та депресивний стан, викликаний обстрілами чи окупацією, психологи радять лікувати потрібним та корисним заняттям, наприклад, відновленням зруйнованого житла.

62c567323b3da.jpg

Особливості повоєнного житла

Перш ніж розпочати оновлення власного будинку, потрібно виконати експертну оцінку його стану та підготувати проект та кошторис. З цим можуть впоратися лише спеціалісти. Професіонали вже зараз готові надати широкий вибір проектів на будівництво: розкішні фешенебельні палаци, затишні сучасні котеджі в дусі мінімалізму, красиві європейські будинки.
Українців, як дбайливих господарів, завжди спокушала європейська архітектура. Вона повністю відповідає настроям наших співвітчизників – міцність, користь краси. Не чужий для українців сучасний мінімалізм, вони люблять відсікати все зайве, залишати раціональне. Ці два напрями якнайкраще відповідають нашому національному менталітету.
Раціональність у західній архітектурі спостерігається у всьому, немає зайвої химерності та пишності, декор скромний та ненав’язливий. Для прикраси будинка взяті еркери, балкони, вхідні портали та шпалери відмінно виглядають, повиті кучерявим виноградом або плющем. Внутрішній простір будинка розумно розділений між приміщеннями, де кожен метр несе корисне навантаження. Величезних холів немає, невеликі коридори виконують функцію доступу до приміщень. Проте основні кімнати просторі. Площа кухні їдальні та зали об’єднані у велику студію, до якої із зовнішнього боку будівлі прилягає простора тераса. Спальні мешканців винесені в єдиний блок та укомплектували санвузлом. Технічні та підсобні приміщення для зручності розташовані поруч. Гараж також вбудований у конструкцію будинку, що створює комфорт користування та знижує експлуатаційні витрати.
Для відновлення власного житла за умов післявоєнного часу доцільно використовувати сучасні будматеріали, а будувати лише за інноваційними технологіями з урахуванням економії енергоресурсів. В результаті, забудовник отримує міцний, красивий та сучасний будинок за відносно короткий час. Наявність проекту обов’язково, інакше будівництво може зупинитися, виникнуть проблеми з оформленням. Крім того, наявність технічної документації(проєкту будинку) дозволяє заощаджувати до 20% власних коштів.