Кохання під час вiйнu: волонтер з Англії знайшов свою долю в Україні й одружився. Фото

СВІТ

У Запоріжжі одружилися волонтер із Великої Британії Джеймс Капріні та українка Наталія Ісакова. Вони познайомилися після початку повномасштабної війни – Капріні приїхав до України, щоб вступити до Інтернаціонального легіону, проте згодом вирішив волонтерити й зустрів тут своє кохання.

Про це на сторінці у Facebook повідомила пресслужба Міністерства юстиції. “Вітаємо молодят!” – написали представники відомства (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Наталія Ісакова та Джеймс Капріні побралися
Пара познайомилася в Україні після початку повномасштабного російського вторгнення

Суспільне” передає, що з моменту знайомства пари до того, як вони побралися, пройшло всього 10 місяців. Обидвоє вони волонтери.

Вперше Ісакова й Капріні зустрілися у Львові, куди українка привезла своїх дітей. Сама вона із Запоріжжя, тому саме в цьому місті закохані офіційно стали чоловіком і дружиною.

Наталія та Джеймс взяли на своє весілля прапори своїх країн

Українка зізналася, що пропозицію чоловік зробив уже на третій день знайомства. Вона спочатку не сприйняла це серйозно, думала, що Джеймс жартує. Пара почала жити разом за місяць.

“У нас дуже багато спільного, як виявилося. Він дуже добрий і я його люблю. Він щирий, прямий, іноді дуже прямий, але я з ним щаслива”, – сказала вона.

Одружилися громадяни Британії та України у Запоріжжі
Друг нареченого та нареченої подарував новоспеченій родині булаву
Джеймс Капріні
Наталія Ісакова

Капріні сказав, що його дружина унікальна, вона “відрізняється від усіх людей”, з якими він спілкувався.

“Вона дуже близька мені. Вона належить до тієї категорії жінок, які сильні зсередини. Вона може за себе постояти. Вона дбає про мене, вона мені дуже смачно готує та допомагає з усім, що мені тут потрібно”, – заявив волонтер.