Ідеї подарунків чоловікам – тактична сумка і часи тактичні

ЦІКАВО

Ідеї подарунків чоловікам – тактична сумка і часи тактичні

Якщо треба зробити подарунок військовому, проявити свою турботу та любов, рекомендуємо звернути увагу на такі завжди потрібні речі, як часи тактичні та тактична сумка. Доречи, вони будуть гарним презентом будь-якому чоловікові, не тільки військовослужбовцю, адже дуже функціональні та практичні. А як відомо, саме такі якості в речах цінують чоловіки.

Часи тактичні – особливі

Це не просто звичайний годинник, це часи іншого плану. Вони характеризуються підвищеною міцністю, багатофункціональністю і стовідсотковою надійністю за будь-яких умов. Часи тактичні носять таку назву за спеціальні якості. Найбільш важлива характеристика – висока якість зборки, також важливим є непримітний дизайн. Циферблат має легко зчитуватися, а ще годинник має бути водонепроникним. Найкращі часи тактичні виготовляються у відповідності до суворих військових вимог:

 • Міцність. Мається на увазі стійкість до ударів, механічних пошкоджень та впливу навколишнього середовища. Часи тактичні стійкі до пилу та бруду. Міцність досягається завдяки надміцному корпусу та ремінцю. При цьому годинник має бути зручним, мати не надвелику вагу.
 • Непримітний дизайн. Часи тактичні не мають привертати до себе увагу, вони не містять світловідбивних елементів. Світло, що відбивається, може нести небезпеку.
 • Точність та надійність. Кращий варіант – кварцовий механізм.
 • Циферблат, що легко зчитується. Інформацію з годинника має бути добре видно і вдень, і вночі. Для цього використовується спеціальне покриття стрілок. Важливим є і формат часу, для тактичних часів це завжди 24-годинний формат для того, аби не було плутанини під час координації у різних часових поясах.  Задля універсальності такий формат має мати можливість переключення на 12-тигодинний.
 • Додаткові можливості часів тактичних і функціонал. Частіше за все це функція хронографу, дати, хронометражу, таймеру, секундоміру, будильнику, компасу, термометру, GPS і таке інше.
 • Водонепроникність. Цей показник відображає рейтинг АТМ. Для тактичних часів він має бути не нижчим за 10ATM.

Як бачимо, це прекрасна ідея подарунку, як для військовослужбовця, так і просто для активного чоловіка.

Тактична сумка стане найулюбленішою

Чоловіки не жінки, їм багато сумок не потрібно. Якщо є зручна, міняти не захочуть, поки не потребуватиме заміни. Але в будь-якому випадку гідна тактична сумка буде поза конкуренцією і відразу стане найулюбленішою, а все через такі якості:

 • В тактичну сумку багато чого можна вмістити. Це і зброя, і продукти харчування, і дрібниці, які можна розташувати у безліч карманів.
 • Тактична сумка міцна.
 • Важлива якість – водонепроникність.
 • Зручні ручки, ремні, багато варіантів, яким чином тактичну сумку можна нести.
 • Чисельні кармани дозволяються завжди знати, де і що лежить, навіть найменша дрібничка.

Тактична сумка стане в нагоді не тільки військовому, але в поході, на рибалці, для мисливця, туриста і просто активного чоловіка. Такий подарунок обов’язково сподобається.