ЗСУ влаштували “бавовну” на Запоріжжі: прилетіло в “зимовий табір” оkупантів

Без категорії

Українські воїни завдали нищівного удару по базі російських окупантів на окупованій частині Запорізької області. “Бавовну” було доправлено у зимовий табір загарбників під селом Балочки Пологівського району.

Там було накопичено 12 танків та 2 КааМАЗи з особовим складом російської окупаційної армії. Про це повідомляє місцеве видання “Ріа Мелітополь”.

“У селі Балочки Пологівського району окупантів добряче “просмажили”. 26 грудня “ранкова кава” від ЗСУ прилетіла ще в одне розташування орків. За даними розвідників підрозділу ССО Бандерлоги, під Балочки ворог стягнув 12 танків та 2 КаМАЗи з особовим складом”, – зазначено у повідомленні.

Поблизу загарбники розгорнули свій “зимовий табір”, однак проіснував він, за даними “Ріа Мелітополь”, недовго.

“За вказаними розвідниками координатами добряче вдарила артилерія, так, що декілька вцілілих орків бігали селом, як обпечені, інші намагалися врятувати бодай три танки. На місці прильоту спостерігали заграву та чули детонацію. Кількість тих, кого ЗСУ відправили на концерт Кобзона, уточнюється. Також чекаємо від Генштабу на точні дані по ліквідованій техніці ворога”, – розповіли журналісти.

ЗСУ влаштували ''бавовну'' на Запоріжжі: прилетіло в ''зимовий табір'' окупантів