ЗСУ нанесли точний удар по позиціях окупанта на острові Зміїному: ті шoкoвaні втратами, адже ЗСУ знищили ще один новітній комплекс “Панцир-С1”

Без категорії

Українські захисники продовжили бої на Зміїному острові. 29 червня наші винищувачі вразили ще один зенітно-артилерійський ракетний комплекс противника «Панцир-С1».

За словами захисників, ситуація на лінії зіткнення складна, але контрольована. Росіяни продовжували нарощувати свої позиції, куди їх відкинули українські військові.

Наразі встановлюються остаточні втрати окупантів. Тим часом у Чорному морі тривали операції на Зміїному острові. Був навіть підтверджений вихід з ладу іншого зенітно-ракетного комплексу «Панцир-С1».

Кількість кораблів і ракет Російської військово-морської групи не змінилася. На двох ракетних кораблях було 16 крилатих “Калібрів”, а великий десантний корабель створював ілюзію, що ворог може висадитися. Тому «південне» оперативне командування закликало українців звернути увагу на підступність ворога, не ігнорувати повітряну тривогу.