ЗСУ накрили пункт управління елітної російської дивізії з Тули – в окупантів непоправимі втрати, багато загиблих

Без категорії

ЗСУ завдали удару по пункту управління 106-ї повітряно-десантної дивізії ЗС РФ, яка прибула в Україну з Тульської області.

Росія продовжує зазнавати тяжких втрат рядового та командного складу під час війни з Україною внаслідок ракетних ударів ЗСУ по командних пунктах російської армії.

У ході одного з них ЗСУ минулої п’ятниці, 8 липня, накрили пункт управління 106-ї повітряно-десантної дивізії ЗС РФ, що спричинило загибель великої кількості російських військових. Про це із посиланням на військові джерела повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він зазначив, що російські військові прибули в Україну з розташування військової частини номер 55599 (Тульська область, РФ), які стали жертвою удару ЗСУ. Надходить інформація про загибель та поранення різного ступеня тяжкості у 28 військовослужбовців ЗС РФ, включаючи 4 офіцерів, серед них: командир 106-ї ВДД полковник Селіверстов (отримав легкі поранення, начальник штабу – перший заступник командира 106-ї ВДД полковник Куликов) , заступник командира 106 ВДД з озброєння полковник Кудрін (загинув), заступник командира 106 ВДД по тилу полковник Кузьмінов (загинув).