ЗС РФ помилково збили свій же Ка-52 з “Панциря” на борту якого був легендарний пілот: вертоліт впав у поле на Запоріжжі, фото –

Без категорії

Російська сторона обурена тим, що за 10 місяців війни підрозділи ЗС РФ так і не навчилися відрізняти в небі свої цілі в небі від українських.

Російські військові переплутали мету в небі і збили свій вертоліт Ка-52 “Алігатор”, знищивши машину на Запорізькому напрямку фронту. Про це повідомляють російські джерела, публікуючи фотографії підбитої машини.

Російський військовий Телеграм-канал ” Досьє Шпигуна ” заявляє, що Ка-52 було знищено російським екіпажем ЗРПК “Панцир-С1”, який з невідомих причин відкрив вогонь по своїх.

Російська сторона обурена тим, що за 10 місяців війни підрозділи ЗС РФ так і не навчилися відрізняти свої цілі в небі від українських.

“Йшов 300-й день СВО, а російські військовослужбовці так і не навчилися відрізняти свої цілі в небі від ворожих. Цього разу конфуз стався на Запорізькому напрямку. Екіпаж ЗРПК “Панцир-С1″ виявив у нічному небі об’єкт і ухвалив рішення про його” згодом виявилося, що “об’єктом” був дружній вертоліт – Ка-52 “Алігатор””, – зазначено в повідомленні росіян.

Окупанти зазначили, що знищення вертольота відбулося на початку грудня, проте остаточно інформація підтвердилася тільки зараз.

На опублікованих фотографіях вертоліт, що валяється на землі, з серйозними пошкодженнями фюзеляжу. Скло кабіни розбите, на борту видно сліди шрапніли. Несучі гвинти обламані.