Зникла передсмертна записка, декана універу, де сталося самоryбство з 18-р курсантом відсторонили: в тій записці було вказано все про керівництво закладу і про знущання з курсантів

ДУМКИ

Декана факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ Степана Гнатюка відсторонили від виконання службових обов’язків. Трапилося це після того, як 19 березня в університеті застрелився курсант 2-го курсу.

Зробили це «задля забезпечення об`єктивності на час проведення службового розслідування, яке було розпочате одразу ж».

Батьки курсанта розповіли LVIV.MEDIA, що у загиблого юнака виникали конфлікти із деканом Степаном Гнатюком. Один з них трапився якраз напередодні самогубства хлопця.

Батьки курсанта Олег та Світлана Гульчук

За словами батька загиблого курсанта, після інциденту командир та декан факультету Степан Гнатюк не вийшли на роботу.

Нагадаємо, курсантом, який 19 березня вчинив самогубство у стінах Львівського державного університету внутрішніх справ, є 18-річний Дмитро Гульчук. Брат загиблого розповів, що перед самогубством курсант залишив прощальну записку, в якій, ймовірно, вказав причину свого вчинку, але вона зникла. В університеті тривають слідчі дії Причиною самогубства колеги курсанта називають погрози декана факультету Степана Гнатюка.

«Гнатюк погрожував, що до кінця випуску (а це ще більше ніж півтора роки) курсант буде перебувати на каразмі та без звільнень. Слід зазначити, що саме в цей наряд напередодні хлопця поставив саме Гнатюк. Зі слів курсантів університету, загиблий залишив записку, в якій вказав причини свого вчинку та детально розписав ситуацію про керівників та факультет.

Гнатюк Степан Сергійович

Проте записка десь зникла», – йдеться у повідомленні.