Знову! Невже немає інших проблем? Укранці вимагають негайно скасувати обов’язкове переведення годинників на літній час: “Пережиток минулого”

ДУМКИ

На сайті президента України просять розглянути петицію щодо скасування переходу на літній час в Україні.  politeka.net

Також ініціатор звернення наводить низку причин, з якими, за його словами, стикається наша країна через перехід на літній час, а саме:

перехід на літній час призводить до розладу біологічного ритму людського організму,

внаслідок переходу на літній час збільшується кількість аварій, перехід також призводить до збільшення енергоспоживання, що не тільки шкодить довкіллю, а й стає фінансово невиправданим,

перехід на літній час призводить до втрати продуктивності на робочому. місці, оскільки люди в цей період частіше страждають на сонливість і дефіцит концентрації.

“Практично весь цивілізований світ відмовився від даної практики через неефективність (економічну) та небезпеку для здоров’я людей. Тому ми закликаємо Вас прийняти наші прохання щодо скасування цього “пережитку минулого”, а саме переходу на літній час в Україні. Це дозволить знизити ризики для здоров’я наших громадян, покращити безпеку на дорогах, підвищити ефективність та продуктивність тощо”, резюмував автор петиції.