Зірка “Голосу країни” після перемоги на литовському The Voice розплакався і розгорнув прапор України

Без категорії

Артист подякував литовцям за підтримку українців.

Співак з Нігерії Аняня Удогво, який тривалий час жив в Україні та брав участь у “Голосі країни”, переміг на литовському шоу The Voice.

У своїй переможній промові артист не забув про Україну, де він перебував до повномасштабної війни та почав співати. Музикант подякував, що Литва допомагає та підтримує українців.

“Я надзвичайно вдячний литовцям за підтримку і за те, як тепло вони мене прийняли. Зізнаюся, ваша підтримка зворушила не тільки мене, але й мою сім’ю, яка вагалася, як мене приймуть у чужій країні. Я дякую Богу і своїй родині. І, звісно, ​​я дякую народу Литви за підтримку – не лише мою, а й усієї України. Ми переможемо”, – сказав Аняня на шоу, передає місцеве литовське видання “15 min”.

Аняня Удогво на литовському The Voice / © instagram.com/15minlt
Аняня Удогво на литовському The Voice / Фото: instagram.com/15minlt

До речі, на фінал литовського шоу The Voice Аняня прийшов з українським прапором, який розгортав перед публікою. Також виконавець не стримував емоцій та плакав.

Аняня Удогво з сином на литовському The Voice / © instagram.com/15minlt
Аняня Удогво з сином на литовському The Voice / Фото: instagram.com/15minlt

Зазначимо, Аняня Удогво приїхав до України навчатися на хірурга. Однак у країні музикант відкрив у собі творчі здібності. Зокрема, він взяв участь у шостому сезоні “Голосу країни”. На “сліпих прослуховуваннях” співак виконав трек під назвою Writing’s On The Wall та потрапив до команди Святослава Вакарчука.