“Згорнулася в маленькuй клубочок у трaві і стоrнaлa”: nоліція розnовіла, як і де знайшлu 2-річну Віолетту Мужечук

Без категорії

У поліції переконують, що це вперше за їхню службу їм вдалось знайти 2-річну дитину через чотири доби після зникнення.

2-річна Віолетта Мужечук з Харківщини, яка чотири дні провела у лісі, наразі почувається задовільно. Поліції вдалось розшукати дівчинку, яка заблукала, завдяки тому, що вона застогнала, ховаючись у траві. 

Про це повідомляє поліція Харківської області. Play Video

Поліція повідомила, що вони спільно з рятувальниками, волонтерами та небайдужими щодня розшукували дівчинку. Також з фронту повернувся батько дитини та долучився до пошукових груп. 27 травня поліція вирішила збільшити кількість людей, які займались пошуком Віолетти Мужечук до майже тисячі людей, охопивши таким чином більшу територію. Дитину шукали по полях, лісах, закинутих будівлях, водолази прочісували водойми. 

У поліції розповіли історію дивовижного порятунку 2-річної Віолетти. / © Facebook/Поліція Харківщини
У поліції розповіли історію дивовижного порятунку 2-річної Віолетти. / Фото: Facebook/Поліція Харківщини

Проблема полягала у тому, що Віолетта дуже маленька і вона могла просто загубитись у траві. Також поліція боялась, що довкола є багато диких тварин, які могли напасти на 2-річну дівчинку. 27 травня під час прочісування лісу один із поліцейських почув стогін дитини у траві і саме це допомогло знайти Віолетту. 

“Якби вона не застогнала на той момент, можливо, її б і не помітили. Це такий маленький клубочок, що сидів у траві. Вона була за розміром як кошеня”, – сказав начальник управління карного розшуку поліції Харківщини Роман Іващенко.

2-річна Віолетта Мужечук була у лісі. / © Facebook/Поліція Харківщини
2-річна Віолетта Мужечук була у лісі. / Фото: Facebook/Поліція Харківщини

Роман Іващенко те, що Віолетту знайшли живою, називає справжній дивом. 

“Таких емоцій ніхто з нас ще не отримав. Коли ми побачили її живою – це були мурашки по тілу та сльози. Вона сиділа під деревом. Вона застогнала і хлопці її почули. Там дуже щільний та великий ліс. Велике диво, що дикі тварини її не вчепили. Коли ми прочісували ліс, нас кусали комахи і ми думали, як дитина від такого виживе. На її тілі були подряпини від гілок. Проте ніяких серйозних поранень не було. Коли ми її взяли та дали воду, вона сказала “водю-водю” і це було неймовірно”, – додав начальник управління карного розшуку поліції Харківщини. 

Після того, як дівчинку знайшли, зателефонували її матері та повідомили, що Віолетта жива. Поліція викликала швидку та поїхала на зустріч медикам. Лікарі суттєвих пошкоджень на тілі дівчинки не знайшли, її госпіталізували для подальшого огляду. 

Заступник начальника ГУНП в Харківській області В’ячеслав Давиденко розповів, що це вперше за його службу сталось справжнє диво, коли таку маленьку дитину знайшли живою після чотирьох діб пошуків.