Жданов порівняв битву за Бахмут зі “взяттям” Берліну та пояснив, навіщо Путіну це місто

Без категорії

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що окупацію українського Бахмута російська пропаганда покаже, ніби це “взяття” Берліну в часи Другої світової війни. Така перемога Путіну потрібна для нової хвилі мобілізаці, передають Патріоти України.

“Я думаю, що росіяни розуміють, що Бахмут для них – це глухий кут, але цього не розуміють у Кремлі. Путін стверджує, що все йде за планом та продовжує наполягати на перемогах. Йому потрібна одна перемога і ціна цього йому не важлива. І якщо вони візьмуть це місто, у чому я сумніваюсь, то вони покажуть це, як взяття Берліна під час Другої світової війни. Це – буде фурор, на якому Путін спробує підняти моральний дух нації та запустити нову хвилю мобілізації, мовляв – от вони вже перемагають”, – пояснив Жданов.

Військовий експерт зазначив, що бої за Бахмут для росіян – це самогубство, а тому мобілізовані уже тікають з фронту. “Російські військові та командири уже все розуміють. Наша розвідка повідомляє, що цілі групи мобілізованих тікають з фронту та пишуть відмови. Зараз уже туди погнали генералів, щоб агітували росіян йти вперед. З військової точки зору – це самогубство. З іншої точки зору – Путіну все одно, чи ліквідують там сто тисяч мобілізованих. Це як Жуков брав Берлін – поклав 200 тисяч та по трупах Червона армія перейшла висоти. Той самий метод”, – сказав Олег Жданов.

Росіяни від травня 2022 року безперервно штурмують місто Бахмут Донецької області. Саме на цій лінії фронту зараз відбуваються найкривавіші бої.