Зеленський звернувся з важливою заявою до українців щодо вiйнu: “Без духу не буде перемоги”

Без категорії

Глава держави закликав “не звертати уваги на деякі дрібниці, а займатися головним питанням нашої держави – війною”.

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців, які вже почали “відпочивати”, з нагадуванням про те, що війна з Росією триває. Глава держави закликав якнайшвидше об’єднатися та повернути міцність духу.

Свою заяву Зеленський зробив на пресконференції за підсумками саміту Україна-ЄС 3 лютого в Києві.

Президент наголосив, що саме дух всередині України дає мотивацію її захисникам.

“Я вважаю, що з самого початку нашої війни дух був міцнішим. Ми всі були на війні. В містах, де не було окупації, у нас було відчуття, що ми всі на війні. Зараз я бачу у деяких містах, що вони на відпочинку. Я вважаю, що це слабкість”, – заявив Зеленський.

Тож він закликав українців якомога швидше об’єднатися, щоб зміцнити свій дух і щоб нагадати тим, хто вже почав відпочивати, що війна триває.

Президент наголосив, що зараз головне завдання для України – не допустити реваншу та не дати Росії повторити вторгнення, як на початку повномасштабної війни.

“Не звертати уваги на деякі дрібниці, а займатися головним питанням нашої держави – війною. І тому без цього духу, що я вам можу сказати, я вважаю, що без цього духу не буде перемоги. А без перемоги не буде України. Все в наших руках. Ми готові. Сподіваюся, що ви також”, – сказав Зеленський.