Зеленський відреагував на передноворічну масовану атаку РФ: «Це зробили нелюди, і нелюди програють»

Без категорії

Зеленський висловив вдячність військовим та енергетиками за їхню потужну роботу. 

Український президент Володимир Зеленський прокоментував ракетні удари Росії, які вона завдала у суботу, 31 грудня. Глава держави запевнив, що «держава-терорист РФ не отримає прощення».

Про це лідер України повідомив у відео на своїй сторінці у Telegram

«31 грудня… Сьогоднішній день, ця російська ракетна атака – це не підсумок року, як би цього не хотіли терористи. Це підсумок долі самої Росії. Держава-терорист не отримає прощення. А ті, хто віддає накази на такі удари, і ті, хто їх здійснює, – не отримають помилування. М’яко кажучи. Кілька хвиль ракетного удару в передноворічний день. Ракети проти народу. Саме проти народу. Це зробили нелюди, і нелюди програють. Ми це з вами знаємо. Терористам цього не змінити», — наголосив президент.

Зеленський також згадав відеопривітання очільника Кремля Володимира Путіна, яке він записав нібито в оточенні військових. Український лідер звернувся до росіян їхньою мовою.

«И по-русски.Ваш лидер хочет показать, что у него за спиной военные, что он – впереди. Но он-то как раз прячется. Прячется за военными, за ракетами, за стенами своих резиденций и дворцов. Он прячется за вами, и сам сжигает вашу страну и ваше будущее. Террор вам никто не простит. Никто в мире вам этого не простит. Украина не простит», — сказав глава держави.