Зеленський розповів про свою поїздку на передову та подякував воїнам ЗСУ

ДУМКИ

Зеленський розповів про свій візит на передову.

Президент України Володимир Зеленський розповів про свій візит на передову. Він повідомив, що був у районі Вугледара і Марʼїнки, що привітати морпіхів із їхнім професійним святом – Днем морської піхоти. 

Про це він сказав 23 травня під час свого звернення до українців. 

“Саме на передовій було правильним оголосити про створення в Україні Корпусу морської піхоти. До діючих наших підрозділів будуть додані й нові бригади морської піхоти – і ми забезпечуємо їх сучасною зброєю і технікою. Власне, ця поїздка на передову стала завершальним компонентом після багатьох зустрічей та переговорів із партнерами, які відбулись цими днями та у попередні тижні”, – наголосив Зеленський. 

Президент пояснив, що головне завдання держави – зміцнення оборони та посилення можливостей українських воїнів. Саме тому важливі закордонні візити. Зеленський вручив державні нагороди воїнам і стрічки “За мужність та відвагу” найкращим підрозділам, які захищають саме цю частину фронту.

“Впевнений, ви пам’ятаєте ці підрозділи – часто у вечірніх зверненнях саме їм дякую за надзвичайні результати, які вони дають Україні в боях. Сьогодні нагородив їх особисто. Це 35-та окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського, 406-та окрема артилерійська бригада імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова та 140-й окремий розвідувальний батальйон. Дуже потужні підрозділи, і я вдячний кожному з вас, воїни! І дякую за шеврони, це справді дуже почесно!”, – сказав він. 

Президент також подякував 36-й окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, зі 137-му окремому батальйону морської піхоти, 

“55-та окрема артилерійська бригада “Запорізька Січ” – незмінно молодці, незмінно дієві. Дякую вам, воїни! 59-та окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка – як і завжди, найсильніші! Дякую вам! 74-й окремий розвідувальний батальйон – дякую вам, воїни! 5-та окрема Слобожанська бригада нашої Національної гвардії, яка воює на Луганщині разом з іншими підрозділами сил оборони та саме так, як потрібно, захищає позиції, саме так, як потрібно, знищує російських окупантів… Дякую вам, наші воїни!”, – сказав він.