Здійснив жоpсmkу посадку: У Мурманській області РФ pозбuвcя Мі-8

СВІТ

Пропагандисти стверджують, що вертоліт впав під час приземлення, не долетівши до аеропорта 3 км.

У вівторок, 28 лютого, на території Росії знову розбився військовий гелікоптер. Так, у Мурманській області впав Мі-8, на борту якого перебувало 9 людей.

Про це повідомляють російські ЗМП із посиланням на МЧС РФ.

За їхньою інформацією, внаслідок авіакатастрофи постраждало четверо людей. Вертоліт начебто впав під час приземлення за три кілометри від селища Ловозеро. Як уточнили в екстрених службах, вертоліт виконував цивільний рейс.

“Вертоліт зазнав катастрофи під час заходу на посадку за три кілометри від аеропорту Мурманська, він виконував цивільний рейс. На його борту було дев’ять людей, за попередніми даними, четверо поранено. Рятувальники доставляють їх до найближчого села, загиблих немає”, – запевняють російські пропагандисти.

Попередні версії аварії:

  1. помилка пілотування,
  2.  відмова техніки.

Пізніше в черговій диспетчерській службі Ловозерського району уточнили, що госпіталізовано пасажира і пілота. Гелікоптер Мі-8 належить Вологодському авіапідприємству. Внаслідок аварії він отримав пошкодження.

“Літакопад” у Росії

Нагадаємо, в четвер, 23 лютого, в Бєлгородській області Росії розбився літак Міноборони РФ СУ-25. Авіакатастрофа трапилася у Валуйському міському окрузі Росії. Як стверджували в оборонному відомстві країни-агресорки, літак зазнав аварії після виконання бойового завдання під час повернення на аеродром базування в Бєлгородській області.