Завтра про це писатимуть усі ЗМІ!!! ЗСУ щойно так дали “прикурити” армії РФ на Запорізькому напрямку, що у ворога колосальні втрати

Без категорії

Російські окупанти мають тяжкі втрати на Запорізькому напрямку.

Вівторок, 27 грудня, став невдалим для російських окупантів, які працюють на Запорізькому напрямку.

“Здоров’я загиблим окупантам у Запорізькій області не бажаю. ЗСУ сьогодні дали прикурити окупантам”, написав журналіст вдень. Деталі він уточнювати не став. –

Увечері Мірошников повідомив, що на цьому напрямі бої йдуть у районі Костянтинівки, П’ятихаток, Копанів, Марфополя та Лобкового. В основному зіткнення відбуваються у вигляді артилерійських дуелей та контрбатарейної боротьби.

“Ворог продовжує удосконалення оборонних споруд та проводить часткову ротацію без збільшення поголів’я на напрямі”, – розповів воєнкор.

Зазначимо, що, на думку переважної більшості експертів, саме на Запорізькому напрямку буде здійснено наступний великий контрнаступ ЗСУ. Ймовірно, українські війська прориватимуть фронт аж до виходу на узбережжя азовського моря.

Це дуже перспективний напрямок. З одного боку, така операція переріже окупанту сухопутний коридор до Криму, через що ворогові доведеться спішно втекти з лівобережної частини Півдня України до Криму. З іншого, це відкриє ЗСУ шлях до звільнення півострова.