Залужний: “Нині в нас ще одне свято хочу повідомити: пʼятa колона пiдроздiлiв ЗC PФ, залучених до бoйoвuх дій в Україні, poзгpoмлeнa”

УКРАЇНА

Завдяки злагодженості українських збройних сил було розгромлено п’яту частину підрозділів російсько-окупаційних військ, які брали участь у війні проти українського народу. Ворог зазнав значних втрат на всіх напрямках.

Про це повідомив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у телефонній розмові з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. За його словами, бої тривали в межах 1300 кілометрів фронту. Про це повідомляє Obozrevatel.com

«Ми зазначаємо, що ворог несе значні втрати, в основному в людях – розгромлено п’яту частину збройних сил РФ, які брали участь у бойових діях в Україні», – зазначив Залужний.

Він також поінформував американських колег про ситуацію в різних регіонах і наголосив на необхідності постачання Україні важкого озброєння.

«Нам дійсно потрібно посилити артилерійський вогонь – я знову підняв це питання перед нашими партнерами», – зазначив головком.