“Залужний готує великий наступ”, – Тамар розповів про те, що станеться цієї зими

Без категорії

Григорій Тамар переконаний, що Головнокомандувач ЗСУ вичікує слушний момент для того, щоб піти взимку у великий наступ і поставити крапку у війні з РФ.

Офіцер армії Ізраїлю у відставці Григорій Тамар припускає, що цієї зими розпочнеться великий контрнаступ ЗСУ, який призведе до остаточного розгрому російської армії на території України. Про це експерт заявив в інтерв’ю Юрію Бібіку для YouTube-каналі “Фабрика новин”.

“Я думаю, що ваш Головнокомандувач має багато особистих якостей, які дозволили йому стати видатним стратегом 21-го століття. Одна з цих якостей – це сталеві нерви. Він чекає на той момент, який, мабуть, скоро станеться. Я це прогнозую, аналізуючи інформацію з відкритих джерел Цієї зими розпочнеться контрнаступ ЗСУ, який призведе до остаточного розгрому російської армії на території України, коли це стане фактом, який неможливо замовкнути, якось по-іншому інтерпретувати, якимось чином спотворити, то це призведе до такого рівня внутрішньої напруги в РФ, що вона змушена буде завершити цю війну за фактом військового розгрому та нездатності продовжувати бойові дії”, – спрогнозував експерт.

Після такого оптимістичного прогнозу Тамар зазначив, що подібна ганебна доля спіткала російську армію під час Кримської кампанії у 19-му столітті, а також у Російсько-японську війну (1904-1905 рр.) та у Першу світову війну.

“А яким ви бачите сценарій цього контрнаступу? Можете загалом описати?” – Запитав ведучий.

“Ви знаєте, хто я такий, щоб радити Залужному? Але, дивіться, напрошується удар у бік Азовського моря. Розсікаючий удар з виходом до Азовського моря для того, щоб відсіяти все південне угруповання російської армії від логістичних ланцюжків постачання”, – відповів офіцер. 

Потім він додав, що ЗСУ також можуть деокупувати Бердянськ, щоб це портове місто перестало постачати російські війська морем. Після цього піде нанесення ефективної вогневої поразки Кримським мостом і згодом постійне нарощування точкової вогневої поразки військовими об’єктами та інфраструктурою Криму, командними пунктами, складами з боєприпасами, казармами і т.д.

“Протягом двох тижнів такого нескінченного наростаючого точкового вогневого впливу можна призвести російську армію до повної втрати боєздатності. Я маю на увазі кримське угруповання. Ну а якщо відбудеться капітуляція кримського угруповання, то це один зі сценаріїв військової поразки, яку російське суспільство не зможе переварити” , – зазначив військовий аналітик.