Захисник Маріуполя Діанов розповів про розлучення з дружиною Ольгою…”Я не боюсь ворога, я боюся знову від неї почути “ні””

ДУМКИ

Герой зізнався, що сам винен у розлученні. А його колишня дружина – чудова жінка. Діанов досі любить Ольгу, однак боїться, що вона не захоче відновити стосунки.

Захисник Маріуполя додав, що після розлучення не знаходив собі місця. Почути відмову зараз – ніби вдруге розлучитися. Тому краще не запитувати.

Я однолюб. Але ми разом не будемо, тому що ми різні. Я її люблю. Я боюся їй зробити пропозицію. Я боюся почути “ні”. Я не боюсь ворога, не боюсь бійки, а ось від неї почути “ні” боюсь,
– зауважив Діанов.

Окрім того, морпіх зауважив, що коли повернувся з полону, залицятися до нього почали навіть давні знайомі, які колись не відповідали взаємністю. Тепер взаємністю не відповідає вже сам Діанов.

Діанов повернувся зі США, де пережив операцію

  • Морпіх Діанов захищав Україну на фронті з 2015 року. Ранок 24 лютого герой зустрів у Маріуполі. Герой брав участь в історичній обороні “Азовсталі”. Згодом – потрапив у полон. Увечері 21 вересня стало відомо, що Діанов повернувся з полону.
  • Через поранення та полон герой втратив 4 сантиметри кістки. Під час операції лікарі взяли шматок кістки зі стегна.
  • Нещодавно захисник Маріуполя повернувся зі Штатів, де йому зробили операцію на руці. Тепер героя чекає довга реабілітація. Постійне приймання знеболювальних трохи погіршує самопочуття. Водночас Діанов не втрачає оптимізму.
  • Герой розповів, що ще поїде до США. Необхідно доносити до американців, що “у них найкраща зброя, в нас – найкраща армія”. Цей симбіоз потрібен, щоб Україна якнайшвидше перемогла. Не треба затягувати війну.

Джерело:“Говорить Суханов”