За день до 30-річчя: nомep nораненuй під Бахмутом Герой із Рівненщини

Без категорії

У запеклих битвах за Бахмут Донецької області тяжке поранення отримав ще один захисник України – мешканець Березного на Рівненщині Микола Мотруніч. Він був госпіталізований з поля бою, але зусилля лікарів не дали результату: 21 травня захисник мав відзначати свій 30-й ювілей, але натомість назавжди залишиться 29-річним.

Новину про трагічну втрату повідомив заступник голови Березневої міськради Богдан Дроженець у себе на Facebook. Він закликав жителів Березного попрощатися з тілом героя, провести його в останній шлях із почестями, на які він заслужив.

“Сьогодні, 21 травня 2023 року, Березнівщина зустрічає нашого захисника Миколу Мотруніча родом із села Зірне. Молодший сержант, командир відділення 2 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону в/ч А4350 перебував у лавах ЗСУ з серпня 2022 року”, – розповів чиновник.

У Миколи, який мужньо захищав майбутнє своєї країни, залишилися дружина та шестирічна дитина. Також він запам’ятається сім’ї як дбайливий син, котрий любить брат.

За день до 30-річчя: помер поранений під Бахмутом Герой із Рівненщини

Вічна пам’ять, честь та слава кожному воїну, який ліг за Україну!

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що у пам’яті та серцях українців назавжди залишиться юний захисник Бахмута Іван Дмитрук. Ворожий уламок забрав життя хлопця, коли йому було лише 19 років, все було попереду, якби не шалені амбіції Кремля та його старців.

Також під Бахмутом у боях з агресором не стало 25-річного воїна Юрія Юхімюка з Волині. На початку повномасштабного вторгнення він повернувся до України з Німеччини, де жив і працював, щоб стати на захист Батьківщини.