Юрій Горбунов емоційно закликав закрити Червоний Хрест та 00Н: “Настав час покласти край”

ДУМКИ

Ведучого обурює бездіяльність міжнародних організацій щодо війни в Україні.

Продюсер та телеведучий Юрій Горбунов записав емоційне звернення після того, як жодна з міжнародних організацій не відреагувала на теракт на Каховській ГЕС.

Шоумен розгніваний тим, що представники ООН та Червоного Хреста ігнорують наслідки російського вторгнення в Україну та продовжують допомагати країні-агресорці. У зв’язку з такою бездіяльністю Горбунов закликає взагалі припинити існування цих організацій. 

“Жодна міжнародна організація – ані Червоний Хрест, ані МЕГАТЕ, ані ООН, не відреагували на те, що сталося з Каховською ГЕС.  У них зараз немає варіантів, що з цим робити. Знаєте чим зараз займається Червоний Хрест? Вони привозять гуманітарну допомогу жителям Бєлгородської області! Все, що відбувається в нашій країні, їм не цікаво. Може настав вже час покласти край безглуздості існування цих організацій. Їх не треба реформувати, їх треба просто закрити і забути про їхнє існування”, – сказав ведучий у зверненні в Instagram.

Нагадаємо, що 6 червня російській окупанти підірвали Каховську ГЕС. Теракт призвів до розливу води, яка затоплює населені пункти по обидва береги Херсонської області. У регіоні була розгорнута термінова евакуація населення та тварин. Наразі рівень води в водосховищі впав до 4,7 м. Також українців попередили про можливі інфекційні хвороби у різних регіонах внаслідок повені.