Йому вже нaвiть його бyнkep не доnомoже: У nутіна nаніkа! Українськuй yдаpнuй дpoн на 1000 км уже в небі

ДУМКИ

Державний концерн “Укроборонпром” випустив перший зразок безпілотника з дальністю ураження тисяча кілометрів і провів його випробування у повітрі.Про це розповіла речниця “Укроборонпрому” Наталія Сад на брифінгу.

“На сьогоднішній день проєкт з розробки безпілотного літального апарату з дальністю ураження понад тисячу кілометрів та можливістю корисного навантаження до 75 кілограмів досяг такого етапу, коли про нього ми, на жаль, говорити зараз нічого не можемо”.

У концерні також повідомили, що максимально прискорили виробництво першого зразка, “випробували його в повітрі” та готуються до наступного етапу – демонстрації можливостей дронаа-камікадзе керівництву Сил оборони.Нагадаємо, у жовтні 2022 року в ДК “Укроборонпром” дали зрозуміти, що завершують розробку ударного безпілотника.

«На сьогоднішній день проєкт з розробки безпілотного літального апарату з дальністю ураження понад тисячу кілометрів та можливістю корисного навантаження до 75 кілограмів досяг такого етапу, коли про нього ми, на жаль, говорити зараз нічого не можемо», — сказала Сад.