Йому назавжди буде 33: на фронті 3аruнyв захисник України з Рівного. Фото

Без категорії

На Луганщині в бою з окупантом загинув 33-річний рівнянин Олексій КравцовЖиття захисника обірвалося 25 травня поблизу населеного пункту Діброва.

Із захисником прощатимуться у Рівному 30 травня на Майдані Незалежності. Про загибель воїна повідомляє місцеве видання Горинь Info.

Як повідомляється, захисник народився і навчався у місті Рівне. Після школи Олексій вступив до Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. Степана Дем’янчука та здобув освіту за спеціальністю “Фізична культура і реабілітація”. Після закінчення університету Олексій експериментував з різними професіями, серед яких була й робота на підприємстві, що займалося виготовленням тротуарної плитки.

“До будь-якої справи він ставився дуже серйозно й відповідально. Тож незабаром став бригадиром. Але врешті вирушив рухатись далі й знайшов себе в іншій справі. Він був кваліфікованим сушистом, працював бренд-шефом мережі “Суші Майстер”, їздив по всій Україні, допомагав відкривати ресторани. Він пройшов конкурс, відбір, аби їхати у Польщу, щоб вже там розширяти мережу”, – розповіла матір загиблого.

Після початку війни Олексій відкрив власну справу в Ужгороді. Там він самостійно розробив весь дизайн закладу та сторінки в соціальних мережах, а також забезпечив працевлаштування багатьох своїх знайомих, які виїжджали з міст, де ставало надзвичайно небезпечно.

І хоч з дитинства Олексій не мріяв піти по стопах батька, який також був військовим, він розумів, що прийде час і доведеться одягнути військову форму.

“Він розумів, що піде захищати, навіть намагався мене до цього підготувати. Хоча завжди дуже бережно ставився до рідних. Коли йому прийшла повістка, відразу мені не сказав. Домовився зі старшим братом, аби він був дома, і лише тоді розказав мені. Не хотів, щоб я залишалась сама. Та й потім завжди мене заспокоював: “Матусю, все буде добре”, – зазначила матір загиблого.

Олексій любив спорт, і попри свій невисокий ріст, особливо захоплювався баскетболом. У всіх своїх починаннях намагався витиснути із себе якомога більше, діяти результативніше. Захисник був доброю та світлою людиною, умів відчувати людську душу, був творчою особистістю.

“А ще дуже любив тварин, піклувався про місцевих собак, поки був у тренувальному таборі, просив прислати відео з його улюбленими котами… Тому й позивний мав відповідний – “Панда”, – пригадує матір Героя.

Олексій завжди прагнув досягати першості та вищих результатів у всьому, що робив. У захисника було ще безліч планів та мрій, проте їх назавжди обірвали окупанти.

Йому назавжди буде 33: на фронті загинув захисник України з Рівного. Фото

Раніше повідомлялося, що у боях за Україну загинув активіст зі Львова Віктор Петров. Віктор був ініціатором багатьох креативних проєктів, якими робив великий внесок у розвиток рідної країни. Коли його призвали стати на її захист, він приєднався до лав 54-ї окремої механізованої бригади ім. гетьмана Івана Мазепи.