Йому назавжди буде 23: у боях за Україну 3аruнyв захисник із Прикарпаття. Фото

Без категорії

На війні загинув ще один український воїн, який захищав нашу державу від російського агресора. На фронті пішов із життя 23-річний прикарпатець Андрій Бессонов.

Про втрату повідомили близькі загиблого у соціальній мережі Facebook. Молодий військовий родом із села Липівка Тисменицької ОТГ Івано-Франківської області.

Близькі та родичі захисника написали у мережі про трагічну втрату та розповіли про те, яким був воїн за життя.

“Я не знаю, як люди пишуть такі пости?… Це неймовірно важко…. але хочеться кричати… Сьогодні ми дізналися, що загинув один з нашої сім’ї….Андрій… Молодий, хороший хлопець… Він захищав нас усіх…і тепер його тіло лежить на полі бою вже четвертий день, звідки не можемо його забрати… Андрійку… сподіваюся, тобі зараз краще і немає болю”, – написала у мережі Тетяна Дорошенко.

“Останній рік ти був частиною нашої сім’ї, я полюбила тебе як рідного сина, я досі не вірю до кінця в те, що тебе немає, я не забуду твій останній дзвінок, ти до останнього старався бути позитивним.

Назавжди залишишся в нашій пам’яті добрим хлопцем, чуйним, розумним, щирим і люблячим братом для сестричок. Неймовірно гірко, неймовірно важко від того, що ми ще не можемо з тобою гідно попрощатись, але вже знаємо, що ти став світлим ангелом. Слава Герою України! Смерть ворогам! Не забудемо, любимо, спочивай з Богом, вічна пам’ять тобі, наш дорогий”, – написала у мережі Христя Федорів.

Йому назавжди буде 23: у боях за Україну загинув захисник із Прикарпаття. Фото
Йому назавжди буде 23: у боях за Україну загинув захисник із Прикарпаття. Фото
Йому назавжди буде 23: у боях за Україну загинув захисник із Прикарпаття. Фото

Нагадаємо, що у боях на Запоріжжі загинув доброволець із Харківщини Вадим Половик. Герой віддав своє життя за незалежність 14 червня поблизу населеного пункту Новодарівка.

У боях за свободу та незалежність нашої країни загинув рівненський воїн-блогер “Дідусик” Віктор Суходольський. За три дні до трагедії Герой отримав високу нагороду – медаль “За хоробрість у бою”.

Під Бахмутом у боях з агресором не стало 25-річного воїна Юрія Юхимюка з Волині. Щоб стати на захист Батьківщини, на початку повномасштабного вторгнення він повернувся до України з Німеччини, де мешкав і працював.