Йому навіки буде 36: у бoяx за Україну заruнув захисник із Івано-Франківщини. Фото

Без категорії

На фронті під час виконання бойового завдання загинув 36-річний військовий Андрій Виваль із Івано-Франківської області. Він служив у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді “Едельвейс”.

Життя захисника обірвалося на Бахмутському напрямку. Про втрату повідомили на Facebook-сторінці Рогатинської міської ради (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

“Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу землю… Сьогодні знову стало відомо про втрату на фронті – під час виконання бойового завдання загинув Андрій Виваль із села Верхня Липиця”, – йдеться в пості.

Йому навіки буде 36: у боях за Україну загинув захисник із Івано-Франківщини. Фото

У громаді наголосили, що війна з російськими окупантами забрала життя молодого, енергійного, життєрадісного чоловіка, у якого все ще мало бути попереду.

Андрій Виваль народився 20 грудня 1986 року. Він закінчив Верхньолипицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, навчався в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу й туризму НУХТ. Працював у різні періоди в Львові та за кордоном.

За словами односелеців, Андрій виріс порядною та доброю людиною. Був середнім сином із трьох у мами Галини. Влітку минулого року, свідомо повернувшись із заробітків у Польщі, чоловік мобілізувався в ЗСУ.

Йому навіки буде 36: у боях за Україну загинув захисник із Івано-Франківщини. Фото

Життя захисника 12 липня 2023-го обірвав ворожий осколок на фронті в Бахмутському районі Донецької області.

“Гинуть найкращі люди нашої країни, люди які стали Героями. Висловлюємо щире співчуття матері Галині, братам Івану, Тарасу, родині загиблого захисника. Хай Господь дасть сили вам пережити це невимовне горе”, – зазначили в Рогатинській міськраді.

Про чин похорону воїна ЗСУ Андрія Виваля землякам пообіцяли сповістити невдовзі.