Йому було лише 22: nомер рятувальник, який посmраждaв від yдару РФ по Білопіллю на Сумщині. Фото

Без категорії

У лікарні помер рятувальник Сергій Антоненко, який постраждав внаслідок російського обстрілу Білопілля 17 липня. Чоловікові було лише 22 роки.

Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій. “Важка втрата для багатотисячної родини ДСНС: після атаки на Білопілля не вижив молодий рятувальник Сергій Антоненко… Старшому лейтенантові служби цивільного захисту Сергію Антоненку було лише 22 роки”, – йдеться в повідомленні.

Йому було лише 22: помер рятувальник, який постраждав від удару РФ по Білопіллю на Сумщині. Фото

Зазначається, що все своє життя Сергій Антоненко присвятив порятунку людей. З перших днів повномасштабної війни він гідно ніс службу в Білопіллі на прикордонні Сумщини. На його рахунку не одна вдало ліквідована пожежа та вчасно надана допомога мирним українцям, які страждали від ворожих ударів.

Проте 17 липня російський снаряд влучив у пожежно-рятувальний підрозділ. Внаслідок чергового терористичного акту Росії шістьох рятувальників було травмовано, а Сергій отримав мінно-вибухову та закриту черепно-мозкову травми.

“До останнього за життя Сергія боролися лікарі. Ввечері 23 липня його серце перестало битися. Батьки залишились без сина, а великий колектив рятувальників Сумщини втратив надійного колегу та незамінного професіонала своєї справи. Розділяємо біль втрати із рідними та близькими нашого колеги… Пам’ятаємо і помстимося”, – зазначили в ДСНС.

Йому було лише 22: помер рятувальник, який постраждав від удару РФ по Білопіллю на Сумщині. Фото

Нагадаємо, російські окупаційні війська обстріляли рятувальників у Харківській області. Внаслідок повторного ворожого обстрілу загинув пожежник ДСНС.

У Харкові 3 червня попрощалися з двома курсантами Національного університету цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Роман Сліпець та Євген Кочетов загинули внаслідок вибуху, намагаючись прибрати вибухівку зі снаряда.

Як повідомляв OBOZREVATEL, під час розмінування Чугуївського району Харківщини 3 травня загинув рятувальник із Кіровоградщини Віталій Дубіна. Старшина служби цивільного захисту працював із колегами на сході з 21 березня.