Йому було 27: у бою з оkyпантами на Донеччині заruнув rранаmомеmнuк із Рівненщини. Фото

Без категорії

У боях із ворогом на сході Україні загинув воїн ЗСУ Олександр Сергійчук із міста Вараш Рівненської області. Тіло Героя вдалося евакуювати з поля бою лише через тиждень.

Захиснику назавжди лишилося 27 років. Про втрату повідомив міський голова Олександр Мензул у Facebook (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

“Надійшла сумна звістка – на фронті загинув Олександр Вікторович Сергійчук… Співчуття родині, батькам, друзям”, – написав мер.

Зазначається, до лав ЗСУ захищати Україну від агресора Олександра мобілізували на початку серпня 2022-го. Чоловік служив гранатометником у роті охорони 45-ї окремої артилерійської бригади.

Водночас на фронті він виконував бойові завдання разом із 35-ю бригадою морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського.

Йому було 27: у бою з окупантами на Донеччині загинув гранатометник із Рівненщини. Фото

21 квітня Олександр Сергійчук разом із побратимами вступили у бій із російськими окупантами поблизу села Новокалинове Донецької області. На жаль, там життя воїна обірвалося.

Тіло молодого захисника з поля бою змогли евакуювати лише 29 квітня.

Мер Вараша зазначив, що дату й час прощання із Героєм-земляком повідомить пізніше. У мережі місцеві жителі висловили співчуття рідним і близьким воїна, котрий захищав рідну землю та всіх нас від ворога.

“Ой, Боженько, які ж молоді та гарні хлопці гинуть. Царство Небесне Герою і вічна пам’ять”, “Вічна та світла пам’ять воїну-захиснику, як на землі, так і в небесах. Рідним – сил і терпіння пережити таку важку біль втрати своєї дорогої кровинки та найщиріші вам співчуття”, “Вічна пам’ять Герою України! Щирі співчуття рідним та близьким людям загиблого воїна”, “Вічна пам’ять захиснику України. Царство небесне…” – прокоментували українці.