Як вибрати замок для гаража?

ЦІКАВО

Гараж – це місце, де зберігаються різноманітні матеріальні цінності. Якщо зловмисники відкрили гараж, тоді для них відкрити авто вже не так не важко. Саме з цієї причини потрібно подбати про те, щоб надійно захистити вхідні двері в гараж за допомогою міцного замку, який стане непереборною перешкодою для зловмисників. Розглянемо докладніше, який вид замку та механізм для захисту вибрати.

Різновиди замків для гаража

Дехто вважає, що для гаража підходить абсолютно будь-який великий замок. Але забувають про те, що гараж знаходиться у максимально агресивному середовищі, без постійного нагляду за межами житлових масивів. Все це лише сприяє додатковій небезпеці. Важливо вибрати замок, який буде стійкий до зламів та надійних у плані експлуатації.

Найбільш популярний замок для гаража, так як може встановлюватися практично на будь-які двері. В тому числі підходить туди, де немає можливості поставити накладний або врізний замок. Складається такий замок із 2 основних елементів: навіси, які мають бути сталевими та безпосередньо сам замок.

У більшості випадків власники таких приміщень вибирають замок закритого типу, в якому досить складно дістатися скоби, яку можна було б перепиляти. Закриває частину самих навісів, надійно захищаючи їх. У класичних навісних замках дужки мають бути загартованими, а корпус – зі сталі.

Накладні замки

Вони відрізняються розмірами та масивністю. За зовнішніми характеристиками, вони не такі привабливі, якщо порівнювати із дверними моделями. Але розміри ригелів дозволяють гарантувати надійний захист від вибивання або перепилювання. Накладний замок із сигналізацією – це ще один надійний варіант. При спробі розтину спрацьовує гучна сигналізація. Це гарантовано зможе злякати зловмисника під час спроб проникнути в гараж.

Врізні замки

Масивна група механізмів, які можуть замкнути гараж. Що стосується установки таких замків, але для установки зазвичай наварюється спеціально призначена кишеня для монтажу корпусу механізму. Якщо гаражні двері виконані з профільної труби, вибирається запірний механізм. Отвір під ключ може бути закритий за допомогою захисної накладки.

Для більш надійного захисту можна використовувати одночасно два механізми – основний та додатковий.

Тип механізму для гаража

Ідеальний вибір для гаража – це дискова система секрету або сувальдний механізм залежно від різновиду встановленого замка. Подібні системи є максимально стійкими до пилу та бруду. Це особливо актуально з огляду на умови розміщення гаражів. При спробі відкрити замок ключ без проблем буде функціонувати, навіть якщо всередині є невеликі сторонні частинки.

Ще один варіант замку – це ригельний механізм. Прекрасно підходить для використання на вулиці. У процесі відкриття працює безпосередньо ключ і нарізка на ригелі, який і є секретом замку. Враховуйте, що механізм ригеля найпростіше відкривається за допомогою підручних засобів.

Досить ефективним рішенням щодо стійкості до злому є електрозамок. у них немає замкової свердловини, але спочатку потрібна прокладка кабелю до замку від джерела постійного живлення.

Враховуючи всю цю інформацію, заміна замку стане для вас якоюсь проблемою. При виборі відповідного механізму обов’язково враховуйте реальну вартість майна, що знаходиться усередині. Якщо це просто старі речі, які нікому не потрібні, просто вибирайте надійний механізм з тривалим терміном служби. А якщо дороге обладнання та автомобіль, тоді не рекомендується економити на покупці замка.