Як тільки дізнався про ruбель рідних на віiйnі – взяв у заручнuкu 10 військових: мобілізованuй на Росії пішов на відчайдушний крок

Без категорії

Росіяни все більше стикаються з наслідками кривавої війни проти України. Так, один з російських мобілізованих взяв у заручники військових, адже дізнався, що на війні загинули його родичі.

Як повідомляють російські медіа, інцидент стався у селі Плавна в Брянській області, пише 24 Канал. Мобілізований взяв у заручники близько 10 військових.

У заручниках мобілізованого були офіцери

35-річний мобілізований із Самарської області дізнався про загибель на війні в Україні своїх племінників, після чого взяв у заручники трьох офіцерів і від трьох до п’яти мобілізованих.

Він взяв військових у заручники у місцевому будинку культури. Мобілізований був озброєний автоматом, також у нього були гранати, які він погрожував застосувати в разі потреби. Жодних вимог чоловік не висував.

Повідомляється, що поліція оточила будинок культури і знайшла перемовника. З мобілізованим спробував домовитися командир його військової частини.

Через годину йому це вдалося – мобілізований відпустив заручників і здався. Яка доля чекає мобілізованого із Самарської області – наразі не повідомляється.