Вже всі чулu, що сталօся в Бахму́ті?! Це пօдія, яку важкօ недօօцінuтu – мінус 2l7 0pkів відразу після влучaння наաої «Ракетku»

Без категорії

Для Пригожина зараз найголовнішим питанням буде те, коштом яких сил поповнювати склад своїх найманців, вважає Череватий.

У Бахмут заходять підрозділи регулярного війська окупанта / Фото: Костянтин і Влада Ліберови
У Бахмут заходять підрозділи регулярного війська окупанта / Фото: Костянтин і Влада Ліберови

“Вагнерівці” виходять з Бахмута у пошарпаному і розбитому стані, на їхнє місце заводять сили регулярних військ російської армії, розповів в ефірі телемарафону речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий.

“Ми спостерігаємо у ворога ротаційні процеси. Зокрема, і злочинної організації “Вагнер” – вони проводять ротацію, відтак для нас це не є причина, щоб не завдавати по них ударів”,- акцентував Череватий.

За його словами, у ПВК “Вагнер” є велике бажання вийти з Бахмута з огляду на колосальні втрати, яких вони зазнали, та зазначив, що після кровопролитної битви з ЗСУ “вагнерівці” виходять у пошарпаному та розбитому стані.

“Вони виходять у дуже потрьопаному стані, в розбитому. Те, що вони виходять, – це першочерговий маркер того, що вони просто вже не витримали цього тиску. Вони знали, що  буквально декілька тижнів, ми про це говорили і раніше, в такому темпі їх би просто не стало фізично. Відтак, Пригожин хоч і не військовий талант, але все ж таки кримінального бізнесу талант, він розуміє щоб врятувати залишки своєї військово-політичної сили і авторитету в їхніх кримінальних колах, йому потрібно було просто ретируватися звідти”,- пояснив Череватий.

Речник Східного угруповання військ додав попередні дані про те, які сили ворог заводить в Бахмут. “Туди заходять підрозділи регулярного війська окупанта, повітряно-десантні, мотострілецькі підрозділи. Потрібен ще час, щоб детальніше їх верифікувати. Ми над цим працюємо і знаємо всі їхні рухи. Під кожен з них у нас заготовлений свій план дій. Воно точно не підсилить їхню позицію там, і, я так думаю, ніяк не змінить і не перехилить на їхню користь шальки терез, а швидше навпаки”, – підкреслив Череватий.

Речник Східного угруповання військ вважає, що для очільника ПВК “Вагнер” Пригожина зараз найголовнішим питанням буде те, коштом яких сил поповнювати склад своїх найманців, враховуючи відсутність можливості вербувати ув’язнених.  “Я думаю, що це для нього зараз буде питання номер один, на якому він сконцентрується. Адже якщо він не відкриє нове джерело поповнення особового складу і вв’яжеться в бої серйозні, які були раніше, то це буде тільки питання тижнів існування його злочинної організації”,- акцентував Череватий.

У Мережі також публіковані відеозаписи з місця інциденту. На них зафіксовано, як полум’я охопило велику площу будівлі та здіймається на кількадесят метрів угору. “Або щось прилетіло, або вояки напились, на*уй”, ­– каже у ролику його автор. За різними даними, в будівлі були розміщені від кількох сотень до кількох тисяч мобілізованих росіян. Наразі невідомо про кількість загиблих та постраждалих. Увага! На відео присутня ненормативна лексика.

мicцe зocepeджeння ВТ тa o/c пpoтuвнuкa. Зa nonepeднiмu дaнuмu, втpaтu пpoтuвнuкa cклaлu дo 300 «200» (нaзuвaєтьcя цuфpa нe мeншe 200 зaгuблux).Евaкуaцiя пopaнeнux дo paнку нe здiйcнювaлacь чepeз вeлuку плoщу пoжeжi тa дeтoнaцiю бoєпpuпaciв.