Вже навіть квартuрu nродають за безцінь і тікають з грошuма: В окуnантів у тuмчасово окуnованому Крuму nочалася сnравжня nаніkа

ДУМКИ

Події в Криму не на жарт налякали окупантів. Загарбники за безцінь продають квартири й тікають.

Замість оксамитового сезону цьогоріч окупантів у Криму чекає лише сезон “бавовни”. росіяни вже не можуть приховати своїх істерик й намагаються поспіхом продати житло

На продаж виставлені квартири у тимчасово окупованих Сімферополі, Ялті, Севастополі, Саках та інших населених пунктах. Ціна – суттєво нижча за ринкову.

Кількість оголошень на профільних сайтах постійно зростає. Схоже, вже невдовзі Крим повністю очиститься від росіян.

росіяни намагаються продати квартири в окупованому Криму

Однак росіяни, які думали, що зможуть безкарно жити на території окупованого Севастополя, масово тікають від “бавовни”. На трасі з Севастополя у бік Ялти – масштабний затор.

Як росіяни тікають з Севастополя: дивіться відео

Ватажки окупантів вже втекли з Криму

Доки більшість росіян стоять у кілометрових заторах, для епічної втечі гауляйтерів сергія аксьонова та володимира костянтинова навіть перекривали кримський міст. Вони “евакуювали” з Криму не лише дружин та дітей, але й коханок.

За даними розвідки, напередодні втечі окупанти знищували усю “документацію”. Наразі аксьонов та костянтинов – у Ростові. Там вони гучно святкують “порятунок” та не вилазять з місцевих ресторанів.