Вже маємо підтвердження! Україна повернула додому тих бiйців, про яких нічого не було відомо майже рік

Без категорії

Як повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, з ворожої неволі повернулося ще 95 українських захисників.

Вдалося повернути оборонців, які знаходилися в полоні у пвк «вагнер» та підрозділу «ахмат». Також із полону вдалося врятувати захисників Маріуполя, у тому числі «Азовсталі», та острова «Зміїний». Додому їдуть полонені з ЧАЕС. 27 Оборонців захищали донецький напрямок (з них пʼятеро з-під міста Бахмут). Є захисники харківського, запорізького, херсонського, луганського та сумського напрямків.Play Video

Усі звільнені цього разу — чоловіки. Серед них двоє офіцерів, решта — рядовий та сержантський склад. Додому повернувся 51 представник ЗСУ (зокрема 15 тероборонців), 29 нацгвардійців, 11 прикордонників, четверо військових моряків.

Крім того, повідомляється, що серед звільнених українців троє мали статус «пошук особи», які офіційно не були підтверджені ворогом як полонені.

“З неволі серед інших повернувся військовий музикант 36 бригади, морпіх. Семеро звільнених військовослужбовців брали участь у «вертолітній» місії ГУР до окупованого Маріуполя. Серед повернутих також четверо з важкими пораненнями.

Один звільнений має суттєву втрату ваги (30 кілограмів), є військові з ускладненням хвороб. Усі вони отримають необхідну реабілітацію та зустрінуться з рідними, яких не бачили багато місяців”, — розповіли в Координаційному штабі.