ВСУ вщент розбили росіян на Харківщині: у рф великі втрати, знищена кремлівська БТГ із Московської області

Без категорії

ЗСУ розбили росіян на Харківщині: у рф великі втрати, знищена БТГ із Московської області В ході бойових дій у Харківській області ЗСУ знищили велику частину підрозділу окупантів із Наро-Фомінська (Московська область РФ).

Підрозділи ЗСУ продовжують вести успішні бойові дії на території Харківської області, завдаючи підрозділам російських окупаційних військ тяжких втрат. Напередодні під час бойових дій підрозділи української армії на Харківщині знищили БТГр 423 мотострілецького полку з Московської області. Про це із посиланням на військові джерела повідомляє журналіст Роман Цимбалюк.

На своїй сторінці у соцмережі Facebook він зазначив, що внаслідок бойових дій у Харківській області батальйонна тактична група 423-го мотострілецького полку зазнала настільки тяжких втрат, що фактично припинила своє існування. Зазначений підрозділ базувався у військовій частині під номером 91701 у місті Наро-Фомінськ (Московська область, РФ). 423-й мотострілковий полк входить до складу 4-ї гвардійської танкової Кантемирівської дивізії, яка в армії РФ має статус “елітної”. Згідно з даними, що надійшли в ході бойових дій ЗСУ знищили більшу частину підрозділу, при цьому 47 військовослужбовців, які вижили, відмовилися брати подальшу участь у війні. Цимбалюк зазначає, що на даний момент з усієї БТГ спроможні вести бойові дії лише 70 російських солдатів.