ЗСУ влаштували окупантам “Курську дугу 2.0” на Східному фронті: у бою відправили до кобзона цілу танкову роту

Без категорії

Десантно-штурмові війська ЗСУ відбили танковий наступ російської армії, знищивши 12 танків супротивника.

Танковий наступ російської армії на Південному фронті захлинувся: ЗСУ дали противнику рішучу відсіч – у росіян найважчі втрати. Подробиці 8 липня опублікувала у Facebook прес-служба 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (ОДШБр) ЗСУ. Армія РФ пішла у наступ на одній із дільниць фронту у четвер, 7 липня. Відбувся бій, під час якого десантники ЗСУ майстерно знищили 12 російських танків, тобто було розгромлено танкову роту ЗС РФ.

Бій, зазначають військові, був дуже важким та драматичним. “Московські окупанти з самого ранку ніби з ланцюга зірвалися. Вирішили погратися в “Курську дугу – 2″ і пішли на позиції ЗСУ танками, намагаючись вогнем та бронею проломити нашу оборону”, – розповіли у 80-й ОДШБр. Військові влаштували окупантам дуже “гарячий” прийом. Перші два російські танки потрапили в пастку ЗСУ, їх “демілітаризували” ще на початку бою.

Другу частину техніки було розгромлено за допомогою протиракетних комплексів NLAW, Javelin, а також РПГ. Останні два танки перетворила на смолоскипи артилерія. За даними ЗСУ, противник планував захопити плацдарм для подальшого настання та окупації нових територій України. Зробити це зірвалася. “Протягом цього важкого дня десантники разом із побратимами ліквідували 12 танків, 5 БТР та одну вантажівку окупантів. Отримавши такі втрати, ворог припинив наступ і відступив”, – повідомили у 80-й ОДШБр.