“Врятував не одне життя на передовій”: на вiйni 3аruyув відомий львівський медик Олександр Ірклієнко. Фото

Без категорії

На фронті загинув військовий медик, старший лейтенант медичної служби Олександр Ірклієнко. Він був відомим на Львівщині лікарем-онкологом.

Про це повідомила Стрийська районна державна адміністрація. Герой врятував не одне життя наших захисників, часто ризикуючи своїм власним. Його ж життя обірвалося 19 травня.

"Врятував не одне життя на передовій": на війні загинув відомий львівський медик Олександр Ірклієнко. Фото

Народився Олександр Іванович Ірклієнко 1976 року в місті Лубни, що на Полтавщині.

Навчався в місцевому медичному училищі, пізніше вступив до Львівського Національного університету ім. Данила Галицького.

Працював в Стрийській центральній районній лікарні на посаді лікаря-онколога, пізніше завідував урологічним відділенням.

Разом з дружиною та донькою деякий час проживав у селі Підгородці Сколівського району.

З 2018 року працював лікарем урологом в Києві.

У перший же день повномасштабного вторгнення РФ, 24 лютого 2022 року, Олександр Ірклієнко пішов добровольцем до військкомату, щоб боротися з окупантами.

Спочатку був лікарем у військовій частині, а пізніше начальником медичної служби.

З січня по березень 2023 року знаходився на “нульовій” позиції в зоні активних бойових дій.

Чимало українських захисників завдячують йому врятованим життям. Був хороброю людиною, часто особисто вирушав у найгарячіші точки, щоб врятувати поранених. Ризикуючи своїм життям, допомагав захисникам.

"Врятував не одне життя на передовій": на війні загинув відомий львівський медик Олександр Ірклієнко. Фото

“Його пам’ятають надзвичайно життєлюбним, активним, непосидючим. Захоплювався футболом і шахами. Лікар за фахом і за покликанням Олександр Іванович присвятив своє життя служінню людям, завжди поспішав на допомогу тим, хто цього потребував”, – йдеться в повідомленні Лубенської міськради.

Загинув Олександр Ірклієнко 19 травня у 46-річному віці. Героя проведуть в останню путь у вівторок, 23 травня, у його рідному місті Лубни.