“Ворота до Криму”, – NYT назвала наступну мету ЗСУ

Без категорії

Західні ЗМІ розповіли про зусилля української армії щодо ізоляції та ослаблення російського угруповання військ у Мелітополі.

Наступною метою Збройних сил України, ймовірно, стане захоплений російською армією Мелітополь, що розташований за 60 км від нинішньої лінії фронту. Взяття цього міста під контроль дозволить українським військам звільнити не лише всю Запорізьку область, а й сусідню Херсонську

Відповідний прогноз озвучено у матеріалі  The New York Times .

Аналітики називають Мелітополь “воротами до Криму” і зазначають, що це місто стоїть на перехресті двох ключових магістралей та залізниці, які з’єднують РФ із анексованим півостровом та іншими зайнятими російською армією територіями на Півдні України. 

За словами експертів, поточні дії українських військових спрямовані на ізоляцію та послаблення мелітопольського угруповання військ ЗС РФ. Зокрема, йдеться про  ракетні удари та диверсійні операції. Так, на початку цього тижня  атаку зазнав міст між Мелітополем і Костянтинівкою. У ЗСУ підтвердили, що удар по вказаному об’єкту було здійснено силами української армії. 

Пошкодження цього інфраструктурного об’єкта поставило під загрозу постачання російських підрозділів у Мелітополі. 

На думку газети, потенційний наступ ЗСУ на Мелітополь та його звільнення дозволить українській стороні відновити контроль над усією територією Запорізької та Херсонської областей.