“Ворora можна і треба в6uватu на його території”: Залужний розповів про переможну стратегію в умовах обмежених ресурсів

ДУМКИ

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що західні союзники побоюються передавати Києву зброю великої дальності через те, що бояться ескалації. Попри це, Україна битиме ворога на його території, використовуючи для цього зброю власного виробництва.

Про це воєначальник сказав в інтерв’ю виданню The Washington Post, опублікованому в п’ятницю, 14 липня. Журналісти нагадали, що західні союзники поставили умову щодо ракет великої дальності й іншої техніки: їх не можна використовувати для завдання ударів по території Росії.

За словами Залужного, армія використовує зброю українського виробництва для ударів через кордон і не питатиме ні в кого для цього дозволу, бо головна мета нашої країни – врятувати народ і повернути окуповані Росією території.

“Щоб врятувати свій народ, чому я маю питати у когось дозволу, що робити на ворожій території? З якоїсь причини я повинен думати, що мені там нічого не дозволено робити. Чому? Тому що Путін застосує ядерну зброю? Дітям, які вмирають, однаково”, – заявив генерал.

Залужний підкреслив, що в умовах війни ворога можна і потрібно знищувати на його території.

“Це наша проблема – і нам вирішувати, як убити цього ворога. На його території можна і потрібно вбивати на війні. Якщо наші партнери бояться використовувати свою зброю, ми використаємо свою. Рівно стільки, скільки необхідно”, – сказав він.

Видання також пише, що проведення контрнаступу з метою повернути захоплені російськими окупантами українські міста потребує великих ресурсів. Зокрема це ракети великої дальності, снаряди, сучасні винищувачі F-16.

Нагадаємо, що раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив: його “бісять” скарги на те, що довгоочікуваний контрнаступ ЗСУ нібито почався повільніше, ніж очікувалося. Генерал сказав, що нашим воїнам потрібно більше кожного виду зброї, снарядів, а також сучасні західні винищувачі.