Вони вже нaвimь нe npoбyюmь oкonyвamucь… Cumyaцiя – бeз вapiaнmiв”. Pociянu гomyюmьcя дo вmeчi з…

Без категорії

Окуупанти навіть не намагаються зміцнювати позиції на запорізькому напрямку.

Про це заявив військовий експерт Роман Світан.

“Дуже погане становище росіян уздовж Азовського узбережжя. Запорізький фронт розтягнутий на 300 км, у глибину 80-100 км і впирається в саме узбережжя. Утримати його з військової точки зору не може жодна армія світу, якщо інша більш-менш оснащена і виконує наступальні операції.

Скільки б росіяни не нагнали війська на Запорізький фронт – наші війська виведуть на узбережжя, а потім “розріжуть і розсунуть” ворога. Відсутність певних шляхів для оборони – вони зараз виконують оборонні заходи виходячи із завдань відходу. Росіяни обкопують практично всю лінію оборони (300 км) від Запоріжжя до Донецька – із заходу на схід – лише однією лінією.

А далі намагаються окопатися на ділянках у кожному селі – точкова оборона 100 км глибину фронту, причому у шаховому порядку. Якраз для того, щоб прикривати війська, що відступають. Тобто, вони спочатку готуються до відступу.

Якби вони готувалися до реальної оборони запорізького фронту – було б щонайменше 3-4 лінії оборони від Василівки, Оріхово, Гуляйполя, Новосілки, Вугледара до Волновахи. А цього просто немає, там навіть одна лінія не скрізь є. У деяких місцях розрив становить десятки кілометрів і немає оборонних укріплень”, – зазначив Роман Світан.