Вони мене підставили: Тищенко оголосив вiйну Зеленському та його оточенню !?

Без категорії

Таїландський вояж Тищенка зруйнував дружбу «слуг»

Нардеп Микола Тищенко розповів про те, як його зрадив друг та колега Давид Арахамія. До того ж політик упевнений, що керівника фракції «Слуга народу» підкупили. Про це він сказав в інтерв’ю виданню «Бабель».

Тищенко прокоментував свої закордонні відвідини й позбавлення місця у «Слузі народу». Нардеп переконаний, що його усунення було спланованим та проплаченим. Він стверджує, що про його візит у Азію знав керівник фракції, із яким раніше товаришував Тищенко.

«Пан Арахамія знав усе (про поїздку – ред.), а потім просто зробив заяву і нічого мені не сказав. Це (виключення з фракції – ред.) процесуальне порушення, адже збору не було. Більшість депутатів мені дзвонили та питали, адже вони дізналися про це зі ЗМІ. Я нардеп, і я потужніший народний депутат, бо я заробив своє місце на мажоритарному окрузі, а пан Арахамія зайшов за списком, я вважав його своїм другом і не приховую цього. Він – керівник фракції, я – його заступник. Ви десь таке бачили, щоб керівник фракції перед якимись діями не зателефонував і за годину «злив» свого заступника? Такого не буває, тому це замовлення, лісова мафія, там гроші дивні», – заявив політик.

Будь ласка, читайте текст після реклами

За словами Тищенка, усі, хто був не дуже зацікавлений у налагодженні зв’язків в Азії, розробили стратегію щодо дискредитації його роботи особисто як нардепа і члена команди президента.

Політик вважає, що сьогодні саме за гроші лісової мафії дискредитують не тільки його, а й команду президента.

Нагадаємо, народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко виїхав у Таїланд. Про це стало відомо з розповсюдженої посольством України інформації: там анонсували зустріч з депутатом 27 січня.