Вмовляння мільйонів українців не допомогли – в Києві приступили до встановлення головної Ялинки і не простої…

ДУМКИ

Близько двох місяців у столиці точилися дискусії щодо того, чи актуально у воєнний час встановлювати новорічну ялинку. Зрештою, святковий настрій переміг і станом на суботу 17 грудня вже фактично змонтували головну ялинку країни.

Зелена красуня стоятиме на Софійській площі. Коли відбудеться офіційна церемонія відкриття, поки не відомо.

Кличко повідомив, що цього року головна ялинка країни – штучна. Її висота становитиме 12 метрів. Прикрасять ялинку енергозберігальними гірляндами.

Підсвічення ялинки, скоріш за все, відбуватиметься в певні години. Також поруч з генератором облаштуємо точки для підзарядки гаджетів, розмістимо їх в цікавому наметі, залишу поки інтригою, в якому саме,
– розповів мер Києва.

Усі масові заходи скасують

Цьогоріч не буде традиційних святкувань, концертів та ярмарку. Варто додати, що головна новорічна ялинка України буде “без пафосу та ілюмінації”. Ялинку прикрасять тисячею куль синіх і жовтих кольорів та білими голубами.

“Верхівку головної ялинки вінчатиме герб України. Нижня частина ялинки буде оформлена стендами з прапорами країн, що допомагають Києву впоратися з викликами та наслідками війни”, – розповів Кличко.

Він нагадав, що місто не витрачає грошей на встановлення ялинки.

У Києві готують до свят ялинку незламності / Фото Віталія Кличка

Головне святкове дерево країни буде, як завжди, стояти на Софійській площі. Оздоблять його прикрасами, які використовували у минулі роки – це близько 1000 іграшок, зокрема, кульки синього та жовтого кольорів, а також 500 білих голубів.