Військовий із Бахмуту до “героя” з Буковелю: “Чекай нас, ми приїдемо до тебе і зустрінемо так як “потрібно”…”

ДУМКИ

В одному з готелів Буковелю відпочивальник образив бойового медика, який проходив там реабілітацію. Дружина бізнесмена в мережі також почала ображати бійців ЗСУ.

Нещодавно відпочиваючий у Буковелі нахамив бойовому медику Олександру Одарченку, який перебував там на реабілітації. Конфлікт стався, коли боєць ЗСУ зробив зауваження українцю, який розмовляє російською мовою. Відео облетіло мережу. На кадрах чоловік у білому халаті та з пивом у руці обзиває військового “лошарою” і каже: ” їдь у свій Бахмут, чого ти тут сидиш?”. politeka.net

Українські бійці полку  звернулися до хама у сюжеті української журналістки та громадського діяча Янини Соколової.

Чоловіком, який обзивав бойового медика, виявився бізнесмен із Черкас Олександр Фатула. Він був двічі засуджений, але вийшов сухим із води і не отримав жодного покарання. А у 2014 році бізнесмен створив організовану групу, яка спецілізувалася на незаконному виготовленні алкоголю. Навіть був засуджений за це, але сплатив штраф. У 2019 році з тієї ж причини його засудили знову та не покарали.

Гранатометник полку “Азов” Дмитро Кухарчук із позивним Сліп відреагував на скандал і зробив різку заяву, перебуваючи зараз у Бахмуті. Він підкреслив, що бійці не можуть дозволити собі ігнорувати такі заяви, як у Фатули. Тому поставив його на місце, запросивши просто до Бахмута.

“Ті вибачення, які він приніс зовсім не вибачення. Хочеш вибачитися, хочеш показати, що ти справжній мужик? Так давай, приїжджай сюди, в Бахмут. Ми дамо тобі броник, РПГ і підеш захищати посадки. А якщо не хочеш, то давай зустрінемося на нейтральній території. Приїдемо до тебе, зустрінемо. Розкажеш нам свою позицію і поясниш, чому ти дозволяєш собі такі висловлювання”, – заявив гранатометник полку “Азов” Дмитро Кухарчук.

Він додав, що дружина Фатули також показала себе не з найкращого боку. Адже після скандалу та почала викладати у сториз заяви, де називала всіх бійців психічно хворими людьми з посттравматичним розладом. І за її слова та дії буде відповідати саме Фатула.